PRB Kubatura

O firmie

850

LICZBA ZAMONTOWANYCH PREFABRYKATÓW

48500 M2 M2

LICZBA WYKOANNYCH M2 STROPÓW

37500 M3 M3

LICZBA WYLANYCH M3 BETONU

4.650.000 KG KG

LICZBA WBDUOWANYCH KG STALI

Poznaj PRB Kubatura

Pomysł na założenie profesjonalnej firmy budowlanej pojawił się w 2010 roku na jednym z placów budowy w województwie kujawsko-pomorskim. Plan był prosty: oferować wysoką jakość usług i działać zgodnie z najwyższymi standardami. Dzisiaj firmę PRB Kubatura tworzy zespół specjalistów, którzy w pełni wykorzystują swoje umiejętności i zawsze pracują z pełnym zaangażowaniem. Znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa stała się bogata oferta, a wizytówką –  ukończone inwestycje w Toruniu i Bydgoszczy oraz całym województwie kujawsko-pomorskim.

PRB Kubatura – jakość i terminowość

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą budowlanym. W naszej codziennej pracy korzystamy z materiałów wysokiej jakości i sprawdzonych technologii. Dysponujemy również nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu możemy utrzymać wysoką jakość i realizować powierzone prace zgodnie z harmonogramem.

Co wyróżnia firmę PRB Kubatura na rynku?

  • Bogata oferta i nowoczesne zaplecze sprzętowe; 
  • Współpraca z klientem na każdym etapie realizacji inwestycji;
  • Profesjonalne wykonywanie projektów zgodnie z dokumentacją;
  • Indywidualne podejście do realizacji projektów budowlanych;
  • Wysoka jakość prowadzonych prac;
  • Działanie zgodnie z harmonogramem i przestrzeganie terminów;
  • Szybki czas realizacji powierzonych inwestycji;
  • Doskonałe referencje.

PRB Kubatura – profesjonalna współpraca z klientem

Od początku działania firmy kładziemy nacisk na rzetelną obsługę inwestycji. Do realizacji każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Zależy nam, by jak najlepiej poznać i zdefiniować ich potrzeby i oczekiwania.

PRB Kubatura to firma, dla której liczą się profesjonalizm i terminowość. Jeśli szukasz rzetelnego wykonawcy, który podejmie się realizacji inwestycji, a zlecone prace wykona dokładnie i zgodnie z harmonogramem, skontaktuj się z nami!